Zadbaj o wyposażenie przestrzeni biurowej, inwestując w nowoczesne systemy AV

Nowoczesne instalacje multimedialne stają się obecnie niezbędną infrastrukturą podczas organizowania zarówno eventów publicznych, jak i wydarzeń firmowych. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się więc na zainwestowanie w funkcjonalne systemy AV, wybierając sprzęty od sprawdzonych polskich dostawców. Przeczytaj, o czym warto pamiętać przez zakupem narzędzi multimedialnych.

Kiedy warto zdecydować się na zakup systemów AV?

Funkcjonalne systemy audiowizualne to narzędzia, które coraz częściej spotkać można w przestrzeniach biurowych, np. w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Instalacje umożliwiają bowiem atrakcyjne prezentowanie wyświetlanych materiałów oraz prowadzenie profesjonalnych wideorozmów, wpływając tym samym na renomę całej firmy i podnosząc komfort codziennej pracy.

Dostawcy oferują m.in. bezprzewodowe systemy AV, które pozwalają na odtwarzanie wybranych treści bez konieczności podłączania plączących się kabli. Co więcej, urządzenia mogą zostać sparowane z niemal wszystkimi platformami do komunikacji zdalnej, takimi jak Zoom, Teams czy Face Time.

Telebimy i systemy AV – najważniejsze funkcjonalności

O systemy AV i nowoczesne ekrany LED w szczególności powinny zadbać firmy o wielowydziałowej strukturze, które każdego dnia przeprowadzają rozmowy online z klientami, kontrahentami lub pracownikami działającymi w trybie home office.

Sporym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się m.in. wieloformatowe telebimy o modułowej konstrukcji. Rozmiar ekranu dopasowywany jest do potrzeb klienta – urządzenie bez większego problemu może zostać umieszczone nawet w niewielkich salkach konferencyjnych.

Czytaj również  Pieczątki kieszonkowe. Dlaczego warto ich używać?

Polscy dostawcy oferują instalacje o charakterze indor oraz outdoor, które można zainstalować na fasadzie budynku lub jako element wolnostojący. Ekrany te cechują się wysoką głębią obrazów oraz kolorami, które nie są osiągalne dla tradycyjnych nośników. Warto także dodać, że dzięki niewidocznym ramkom pomiędzy modułami urządzenia cała konstrukcja montowana jest bez jakichkolwiek ograniczeń wielkościowych.

Chcesz zadbać o prezentowanie materiałów w zachwycającej jakości? Skorzystaj z oferty firmy Flexvision

Marka Flexvision to doświadczony dostawca wysokiej jakości instalacji do wideorozmów oraz gadżetów multimedialnych, takich jak systemy AV, telebimy i totemy. Akcesoria te umożliwiają wyświetlanie różnego rodzaju treści, stanowiąc doskonałą oprawę szkoleń, konferencji oraz eventów firmowych. Zastanawiasz się nad zakupem instalacji audiowizualnej? Odwiedź stronę internetową Flexvision, skontaktuj się z doradcą i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dodaj komentarz