Aplikacja Kadry w szkole

Aplikacja Kadry Optivum to skuteczne rozwiązanie, które pozwala na administrowanie danymi kadrowymi w szkołach i innych jednostkach oświatowych.

kadry optivum w szkoleDzięki niej, można zaoszczędzić mnóstwo czasu i szybko tworzyć raporty. Program Kadry Optivum to sposób na łatwe sprawdzenie danych o pracownikach w firmie i śledzenie historii zatrudnienia. W aplikacji można podejrzeć zarówno umowy o pracę, jak i umowy zlecenia. Warto zauważyć, że cała dokumentacja jest poprawna pod względem formalnym i jej twórcy przykładają wiele uwagi do tego, by była zgoda z obowiązującymi przepisami.

Kadry Optivum pozwala na rozliczenie urlopów i zapisywanie, kiedy dany pracownik był nieobecny. Można w niej zapisać także ocenę pracy nauczyciela i spisać jego nagrody i kary. To bardzo pomocne, na przykład podczas przyznawania premii.

To także sposób na zgromadzenie w jednym miejscu informacji na temat szkoleń NHP oraz badań lekarskich pracowników. Dzięki temu, obowiązki kadrowe w pracy stają się o wiele łatwiejsze.

Kolejną opcją tej aplikacji jest wyliczanie czasu stażu i bardzo szybkie generowanie wszystkich dokumentów, które są potrzebne do prawidłowego prowadzenia kadr. Aplikacja pozwala także na działania seryjne, czyli na przykład dodanie poprawek do kilkudziesięciu umów o pracę.

W jakich jednostkach można wykorzystać tę aplikację?

Kadry Optivum to aplikacja dopasowana zarówno do małych jednostek, takich, jak przedszkola, jak i organów obsługujących jednocześnie wiele jednostek. Aplikacja działa zarówno w sieci, jak i jako program desktopowy, zainstalowany na jednym komputerze.

Czytaj również  Jak się pozbyć łupieżu? Skuteczne kosmetyki.

Jego używanie ułatwia bardzo przydzielanie urlopów i ustalanie różnych form stosunku pracy. Można w nim także sprawdzić, jakie są wynagrodzenia zasadnicze na różnych szczeblach kariery.

Aplikacja jet bezpiecznym sposobem na przechowywanie danych personalnych nauczycieli. Program jest dostępny w rocznym abonamencie, dopasowanym do wielkości szkoły. Dzięki temu, możesz wybrać opcję dopasowaną do potrzeb danej szkoły i nie przepłacać.