Niestandardowe wakacje dla dziecka

Wielu rodziców podczas sezonu wakacyjnego ma problem, ponieważ nie wiedzą oni, jakie atrakcje zapewnić swoim dzieciom. Na szczęście opcji jest naprawdę sporo. W dzisiejszym artykule postaram się udzielić najlepszych porad i zaproponować miejsca, którymi dzieci będą zachwycone.

Gdzie wybrać się na wakacje z dzieckiem?

Które dziecko nie uwielbia Harry’ego Pottera? Prawdopodobnie takie nie istnieje. Szkoła magii przypadła do gustu każdemu maluchowi. Magiczne sztuczki, pięknie ukazana przyjaźń, przygotowywanie eliksirów czy latanie na miotle – to wszystko na zawsze pozostanie w pamięci najmłodszych. Letnia Szkoła Magii w Zamku Czocha oraz na zamku w Międzylesiu to fantastyczny program, który został przygotowany dla fanów czarodzieja z Hogwartu. Każde dziecko podczas wakacji będzie uczestniczyło w specjalnie przygotowanych zajęciach. Wyróżnić można takie lekcje, jak na przykład: magiczne pismo, zielarstwo, język dementorów, astronomia, szyfrologia lub śpiewanki. Zajęcia są przeprowadzane przez doświadczone osoby, które mają niesamowite podejście do maluchów.

Kolonia, która spodoba się każdemu dziecku

Oprócz tego, że podczas kolonii będą liczne zajęcia przygotowano jeszcze mnóstwo innych atrakcji. Gry terenowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ dziecko może spędzać wtedy czas na świeżym powietrzu razem z innymi uczestnikami koloni. Warto również wspomnieć o tym, że każde dziecko powinno się odpowiednio przygotować. Należy wziąć ze sobą zeszyt, który będzie potrzebny na zajęciach. Nauczyciele będą dyktować różne zaklęcia, które mogą się przydać w wielu sytuacjach. Kolonie Harry Potter przypadną do gustu dzieciom uwielbiającym magię. Zakwaterowanie znajduje się w Zamku Czocha lub w Zamku w Międzylesiu. Miejsca te są przygotowane do odwiedzin najmłodszych – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Pokoje są kilkuosobowe, aczkolwiek dzieciom na pewno nie będzie to przeszkadzać. Na takiej koloni można bowiem spotkać fantastycznych przyjaciół.

Czytaj również  Propozycje na zorganizowanie dzieciom wakacji

Sprawdź: https://quatromondis.pl/kolonie/harry-potter

Fantastyczne wakacje dla dziecka

Na początku rozpoczyna się uroczyste rozpoczęcie turnusu. Kolacja odbywa się przy świecach w sali, która przypomina miejsce z filmu. Uczestnicy zostaną przydzieleni do różnych grup i otrzymają szatę. Podczas koloni wszystkie dzieci bawią się w magicznym świecie. Oprócz ubrania dziecko otrzyma także: koszulkę turnusu, herb domu LSM, różdżkę drewnianą, świadectwo ukończenia Letniej Szkoły Magii. Tak fantastyczne pamiątki będzie mogło ze sobą zabrać do domu. Kolonie Harry Potter to świetny pomysł na spędzenie wakacji. Warto wspomnieć również o tym, że na miejscu znajduje się opieka medyczna, opieka wychowawcza i kierownicza, leki w przypadku zachorowania. Dziecko czuje się więc naprawdę bezpiecznie. Kolonie odbywają się w różnych terminach, więc można się dostosować do określonego czasu.

Z całą pewnością warto wziąć udział w takiej koloni, ponieważ będzie ona wspaniałą przygodą zapamiętaną do końca życia.

Dodaj komentarz